Ostatnia aktualizacja strony: 2023.11.10 - 12:40

Witamy na stronie naszego szpitala.
Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony, mając jednocześnie nadzieję, że znajdą tu Państwo wszelkie interesujące Was informacje.

CyberbezpieczeństwoOtwierając ten link - poszerzą państwo swoją wiedzę na temat skutecznych metod zabezpieczenia się przed cyberzagrożeniami.

Rejestracja telefoniczna do poradni specjalistycznych - w godzinach 9:30 - 14:30PROGRAMY DOFINANSOWANIA SPZOZ W SOKÓŁCERegionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020
Dofinansowanie ze środków budżetu Państwa


PLATFORMA MARKETPLANET E-ZAMAWIAJĄCY


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wdrożyliśmy Platformę Marketplanet e-Zamawiajacy, która jest podstawowym narzędziem umożliwiającym Państwu składanie ofert w formie elektronicznej.
Wejście na platformę: https://szpitalsokolka.ezamawiajacy.pl


Aktualności
^ ^ ^
aby zobaczyć wszystkie aktualności, kliknij linkREALIZACJA PROJEKTU PFRON W SPZOZ W SOKóŁCE

zamieścił admin dnia 2010-03-19 14:33:33 CET

W Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Sokółce od dnia 01.03.2010r rozpoczęły się prace budowlane realizowane w ramach projektu ,,Likwidacja barier architektonicznych w SPZOZ w Sokółce w zakresie umożliwienia osobom niepełnosprawnym poruszania się i ułatwienia dostępu do świadczonych przez SPZOZ usług'', współfinansowane ze środków PFRON w ramach ,,Programu wyrównywania różnic między regionami II'' - obszar B oraz z dotacji Powiatu Sokólskiego.
Zakres prac budowlanych obejmuje m.in.:
1. Ułożenie podłoża z materiałów antypoślizgowych w ciągu komunikacyjnym prowadzącym do laboratorium, administracji, wind, Zakładu Rehabilitacji; dostawę, zakup i montaż poręczy
i uchwytów w ciągu komunikacyjnym;
2. Dostosowanie dwóch pomieszczeń WC do potrzeb osób niepełnosprawnych;
3. Dostosowanie Zakładu Rehabilitacji do potrzeb osób niepełnosprawnych, tj. przystosowanie podłoża pod wykładzinę antypoślizgową oraz zakup i ułożenie wykładziny antypoślizgowej, dostosowanie pomieszczenia pod względem higienicznym do potrzeb osób niepełnosprawnych, zakup i montaż drzwi wewnętrznych o szerokości w świetle co najmniej 90cm

Całkowity koszt realizacji projektu wynosi 163 460,68 zł brutto. Planowany termin zakończenia prac budowlanych przewidziano na 15.06.2010r.

Mając na uwadze, iż realizacja projektu powoduje utrudnienia w korzystaniu z usług szpitala wszystkich pacjentów serdecznie przepraszamy za ewentualne niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.


Szpital w Sokółce dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze i wielokrotnie nagradzanym oddziałom jest w stanie zaoferować najlepszą opiekę medyczną.
W poszczególnych działach naszej strony uzyskają państwo wszelke niezbędne informacje o zakresie naszej działalności, oddziałach szpitalnych, personelu itd.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług

Pewna część działów nadal jeszcze nie jest ukończona, jednak w już w chwili obecnej znajdą tu państwo wiekszość informacji o naszej placówce i oddziałach.
Strona jest systematycznie uzupełniana, wszelke sugestie i uwagi proszę kierować na adres email admin@szpitalsokolka.pl

wszystkie prawa zastrzeżone © Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce