Ostatnia aktualizacja strony: 2023.11.10 - 12:40

Witamy na stronie naszego szpitala.
Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony, mając jednocześnie nadzieję, że znajdą tu Państwo wszelkie interesujące Was informacje.

CyberbezpieczeństwoOtwierając ten link - poszerzą państwo swoją wiedzę na temat skutecznych metod zabezpieczenia się przed cyberzagrożeniami.

Rejestracja telefoniczna do poradni specjalistycznych - w godzinach 9:30 - 14:30PROGRAMY DOFINANSOWANIA SPZOZ W SOKÓŁCERegionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020
Dofinansowanie ze środków budżetu Państwa


PLATFORMA MARKETPLANET E-ZAMAWIAJĄCY


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wdrożyliśmy Platformę Marketplanet e-Zamawiajacy, która jest podstawowym narzędziem umożliwiającym Państwu składanie ofert w formie elektronicznej.
Wejście na platformę: https://szpitalsokolka.ezamawiajacy.pl


Aktualności
^ ^ ^
aby zobaczyć wszystkie aktualności, kliknij linkDARY DLA SZPITALA

zamieścił admin dnia 2010-02-03 13:45:00 CET

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce w okresie grudzień - styczeń pozyskał 41 sztuk używanego wyposażenia szpitalnego, tj. 6 łóżek szpitalnych, 20 materacy łóżkowych, 9 chodzików, 3 szafki przyłóżkowe dla pacjentów, 3 wózki inwalidzkie. Powyższy sprzęt przekazany przez charytatywną fundację kościoła ewangelickiego z Niemiec szpital otrzymał bezpłatnie od Stowarzyszenia Pomocy RUBIEŻ działającego w Białymstoku. Sprzęt pochodzi z niemieckich szpitali i chociaż używany jest w bardzo dobrym stanie. Szacunkowa wartość otrzymanych darów to ponad 2000zł.
Sprzęt okazał się bardzo przydatny i potrzebny, został rozdysponowany na oddziały: rehabilitacji, internistyczno - kardiologiczny, chirurgiczny, szpitalny oddział ratunkowy, stację dializ, gdzie uzupełnił braki w powyższym wyposażeniu oraz częściowo pozwolił na wymianę sprzętów będących w posiadaniu szpitala.
Współpracę ze Stowarzyszeniem Pomocy Rubież SPZOZ w Sokółce nawiązał dzięki pomocy pana Mieczysława Baszko Członka Zarządu Województwa Podlaskiego.Szpital w Sokółce dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze i wielokrotnie nagradzanym oddziałom jest w stanie zaoferować najlepszą opiekę medyczną.
W poszczególnych działach naszej strony uzyskają państwo wszelke niezbędne informacje o zakresie naszej działalności, oddziałach szpitalnych, personelu itd.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług

Pewna część działów nadal jeszcze nie jest ukończona, jednak w już w chwili obecnej znajdą tu państwo wiekszość informacji o naszej placówce i oddziałach.
Strona jest systematycznie uzupełniana, wszelke sugestie i uwagi proszę kierować na adres email admin@szpitalsokolka.pl

wszystkie prawa zastrzeżone © Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce