Ostatnia aktualizacja strony: 2023.11.10 - 12:40

Witamy na stronie naszego szpitala.
Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony, mając jednocześnie nadzieję, że znajdą tu Państwo wszelkie interesujące Was informacje.

CyberbezpieczeństwoOtwierając ten link - poszerzą państwo swoją wiedzę na temat skutecznych metod zabezpieczenia się przed cyberzagrożeniami.

Rejestracja telefoniczna do poradni specjalistycznych - w godzinach 9:30 - 14:30PROGRAMY DOFINANSOWANIA SPZOZ W SOKÓŁCERegionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020
Dofinansowanie ze środków budżetu Państwa


PLATFORMA MARKETPLANET E-ZAMAWIAJĄCY


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wdrożyliśmy Platformę Marketplanet e-Zamawiajacy, która jest podstawowym narzędziem umożliwiającym Państwu składanie ofert w formie elektronicznej.
Wejście na platformę: https://szpitalsokolka.ezamawiajacy.pl


Aktualności
^ ^ ^
aby zobaczyć wszystkie aktualności, kliknij linkDotacje Unijne

zamieścił admin dnia 2010-01-14 12:43:53 CET
Szpital w Sokółce efektywnie wykorzystuje dofinansowanie ze środków Unijnych !

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego
na lata 2007-2013


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce z radością informuje, że wniosek o dofinansowanie ze środków dotacji rozwojowej projektu pt. ,, Dostosowanie oddziałów ortopedii i rehabilitacji w SP ZOZ w Sokółce do wymogów Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 10.11.2006 r. wraz z zakupem sprzętu i aparatury medycznej''w wyniku oceny merytoryczno - technicznej został pozytywnie oceniony i uzyskał 85 pkt i zajął I miejsce na liście rankingowej oraz Uchwałą Zarządu Województwa Podlaskiego z dnia 23 grudnia 2009 r. w sprawie wyboru do realizacji projektów zgłoszonych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013, Osi Priorytetowej VI. Rozwój Infrastruktury Społecznej, Działania 6.2 Rozwój infrastruktury z zakresu opieki zdrowotnej został wybrany do dofinansowania.

Ogólna wartość projektu - 1 601 220,00 PLN
Kwota dofinansowania EFRR - 1 440 000,00 PLN
Udział wkładu własnego beneficjenta w budżecie projektu - 160 000,00 PLN
Planowany termin rozpoczęcia rzeczowej realizacji projektu - 12.04.2010 r.
Planowany termin zakończenia realizacji projektu - 26.08.2011 r.tu można pobrać pełny tekst dokumentu na temat dotacji z dokładną listą zakupionej aparatury,,FUNDUSZE EUROPEJSKIE - DLA ROZWOJU WOJEWóDZTWA PODLASKIEGO''
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego - Instytucja Zarządzająca RPOWPwww.rpowp.wrotapodlasia.pl
Szpital w Sokółce dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze i wielokrotnie nagradzanym oddziałom jest w stanie zaoferować najlepszą opiekę medyczną.
W poszczególnych działach naszej strony uzyskają państwo wszelke niezbędne informacje o zakresie naszej działalności, oddziałach szpitalnych, personelu itd.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług

Pewna część działów nadal jeszcze nie jest ukończona, jednak w już w chwili obecnej znajdą tu państwo wiekszość informacji o naszej placówce i oddziałach.
Strona jest systematycznie uzupełniana, wszelke sugestie i uwagi proszę kierować na adres email admin@szpitalsokolka.pl

wszystkie prawa zastrzeżone © Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce