Ostatnia aktualizacja strony: 2022.11.21 - 11:40

Witamy na stronie naszego szpitala.
Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony, mając jednocześnie nadzieję, że znajdą tu Państwo wszelkie interesujące Was informacje.

CyberbezpieczeństwoOtwierając ten link - poszerzą państwo swoją wiedzę na temat skutecznych metod zabezpieczenia się przed cyberzagrożeniami.

Rejestracja telefoniczna do poradni specjalistycznych - w godzinach 9:30 - 14:30PROGRAMY DOFINANSOWANIA SPZOZ W SOKÓŁCERegionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020
Dofinansowanie ze środków budżetu Państwa


PLATFORMA MARKETPLANET E-ZAMAWIAJĄCY


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wdrożyliśmy Platformę Marketplanet e-Zamawiajacy, która jest podstawowym narzędziem umożliwiającym Państwu składanie ofert w formie elektronicznej.
Wejście na platformę: https://szpitalsokolka.ezamawiajacy.pl


Aktualności
^ ^ ^
aby zobaczyć wszystkie aktualności, kliknij linkDotacje Unijne

zamieścił admin dnia 2010-10-26 14:41:20 CEST
Projekt współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce realizuje Projekt ,,Dostosowanie oddziałów ortopedii i rehabilitacji w SP ZOZ w Sokółce do wymogów Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 10.11.2006 r. wraz z zakupem sprzętu i aparatury medycznej'' w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego na lata 2007-2013, Osi Priorytetowej VI. Rozwój infrastruktury społecznej, Działania 6.2 Rozwój infrastruktury z zakresu opieki zdrowotnej.

W ramach Projektu trwają obecnie prace budowlane na oddziałach chirurgii urazowo-ortopedycznej i rehabilitacji oraz trwa zakup sprzętu i aparatury medycznej na oba oddziały.
Do dnia dzisiejszego zakupione zostały: zestaw artroskopowy, aparat wyciągowy do nastawiania kości przedramienia, kule łokciowe, kule pachowe, balkoniki z podparciem pod łokcie, trójkołowe balkoniki do chodzenia, balkoniki rehabilitacyjne, wózki inwalidzkie oraz wózek zabiegowo-opatrunkowy (łącznie dotychczas zakupionych zostało 35 sztuk sprzętu).Ogólna wartość Projektu - 1 458 977,58 PLN
Kwota dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - 1 310 987,14 PLN
Udział wkładu własnego Beneficjenta w budżecie Projektu - 145 665,24 PLN
Termin rozpoczęcia realizacji Projektu - 07.07.2009 r.
Planowany termin zakończenia finansowego realizacji Projektu - 15.09.2011 r.
Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego - Instytucja Zarządzająca RPOWP
www.rpowp.wrotapodlasia.pl


tu można pobrać pełny tekst dokumentu


Szpital w Sokółce dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze i wielokrotnie nagradzanym oddziałom jest w stanie zaoferować najlepszą opiekę medyczną.
W poszczególnych działach naszej strony uzyskają państwo wszelke niezbędne informacje o zakresie naszej działalności, oddziałach szpitalnych, personelu itd.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług

Pewna część działów nadal jeszcze nie jest ukończona, jednak w już w chwili obecnej znajdą tu państwo wiekszość informacji o naszej placówce i oddziałach.
Strona jest systematycznie uzupełniana, wszelke sugestie i uwagi proszę kierować na adres email admin@szpitalsokolka.pl

wszystkie prawa zastrzeżone © Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce