Ostatnia aktualizacja strony: 2022.11.21 - 11:40

Witamy na stronie naszego szpitala.
Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony, mając jednocześnie nadzieję, że znajdą tu Państwo wszelkie interesujące Was informacje.

CyberbezpieczeństwoOtwierając ten link - poszerzą państwo swoją wiedzę na temat skutecznych metod zabezpieczenia się przed cyberzagrożeniami.

Rejestracja telefoniczna do poradni specjalistycznych - w godzinach 9:30 - 14:30PROGRAMY DOFINANSOWANIA SPZOZ W SOKÓŁCERegionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020
Dofinansowanie ze środków budżetu Państwa


PLATFORMA MARKETPLANET E-ZAMAWIAJĄCY


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wdrożyliśmy Platformę Marketplanet e-Zamawiajacy, która jest podstawowym narzędziem umożliwiającym Państwu składanie ofert w formie elektronicznej.
Wejście na platformę: https://szpitalsokolka.ezamawiajacy.pl


Aktualności
^ ^ ^
aby zobaczyć wszystkie aktualności, kliknij linkDotacje Unijne

zamieścił admin dnia 2010-10-04 14:34:07 CESTSzpital w Sokółce realizuje projekt współfinansowany przez Unię Europejską
z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach
Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007 - 2013W ramach projektu ,,Rozwój systemu ratownictwa medycznego poprzez dostosowanie SOR w SP ZOZ w Sokółce do obowiązujących wymogów prawnych'' Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce gruntownie przebuduje szpitalny oddział ratunkowy, podjazd dla ambulansów, wbuduje dźwig platformowy dla osób niepełnosprawnych przy wejściu do SOR oraz doposaży oddział w nowoczesną aparaturę medyczną.

Realizując tę inwestycję Szpital podjął działania mające na celu poprawę komfortu oraz jakości świadczonych usług. Wyposażenie oddziału umożliwi obserwację, leczenie oraz diagnostykę pacjentów z różnymi schorzeniami. W ramach projektu zostanie zakupiony najnowszy sprzęt do udzielania pomocy w stanach zagrożenia życia i zdrowia, szczególnie w razie wypadku, urazu, zatrucia (m.in.: przyłóżkowy zestaw rtg, kardiomonitory, aparat do znieczulania, respiratory, zestawy ogrzewania pacjenta, lampa operacyjna, łóżka reanimacyjne, stoły zabiegowo-operacyjne), w sumie 27 sztuk sprzętu.

Celem przebudowy szpitalnego oddziału ratunkowego jest uzyskanie właściwych parametrów przestrzennych, technicznych i użytkowych pomieszczeń oraz odpowiednich powiązań funkcjonalnych pozwalających na właściwe użytkowanie obiektu zgodne z najsurowszymi wymaganiami Ministerstwa Zdrowia

Całkowita wartość inwestycji wyniesie 2 411 200,00 PLN, z czego wartość dofinansowania z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego stanowi 2 049 520,00 PLN (85% kosztów kwalifikowanych), natomiast wkład własny SP ZOZ w Sokółce wyniesie 361 680,00 PLN (15%).

Realizację projektu rozpoczęto w grudniu 2008 r. W chwili obecnej trwają końcowe prace budowlane na oddziale i planowane są dostawy sprzętu i aparatury medycznej. Planowany termin zakończenia rzeczowej realizacji projektu to październik 2010 r.

DLA ROZWOJU INFRASTRUKTURY I ŚRODOWISKA


więcej informacji o POIŚ na www.pois.gov.pl


Szpital w Sokółce dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze i wielokrotnie nagradzanym oddziałom jest w stanie zaoferować najlepszą opiekę medyczną.
W poszczególnych działach naszej strony uzyskają państwo wszelke niezbędne informacje o zakresie naszej działalności, oddziałach szpitalnych, personelu itd.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług

Pewna część działów nadal jeszcze nie jest ukończona, jednak w już w chwili obecnej znajdą tu państwo wiekszość informacji o naszej placówce i oddziałach.
Strona jest systematycznie uzupełniana, wszelke sugestie i uwagi proszę kierować na adres email admin@szpitalsokolka.pl

wszystkie prawa zastrzeżone © Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce