Ostatnia aktualizacja strony: 2023.11.10 - 12:40

Witamy na stronie naszego szpitala.
Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony, mając jednocześnie nadzieję, że znajdą tu Państwo wszelkie interesujące Was informacje.

CyberbezpieczeństwoOtwierając ten link - poszerzą państwo swoją wiedzę na temat skutecznych metod zabezpieczenia się przed cyberzagrożeniami.

Rejestracja telefoniczna do poradni specjalistycznych - w godzinach 9:30 - 14:30PROGRAMY DOFINANSOWANIA SPZOZ W SOKÓŁCERegionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020
Dofinansowanie ze środków budżetu Państwa


PLATFORMA MARKETPLANET E-ZAMAWIAJĄCY


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wdrożyliśmy Platformę Marketplanet e-Zamawiajacy, która jest podstawowym narzędziem umożliwiającym Państwu składanie ofert w formie elektronicznej.
Wejście na platformę: https://szpitalsokolka.ezamawiajacy.pl


Aktualności
^ ^ ^
aby zobaczyć wszystkie aktualności, kliknij link25-lecie istnienia siedziby Szpitala w Sokółce

zamieścił admin dnia 2009-11-26 13:38:43 CET

16 listopada 2009 w budynku Szpitala oraz w Starostwie Powiatowym
w Sokółce, obchodzone były uroczystości 25-lecia istnienia siedziby Szpitala w Sokółce, oraz 25-lecie istnienia kaplicy szpitalnej. Jubileuszowej mszy św. koncelebrowanej przez naszych kapłanów, przewodniczył J.E. ks. arcybiskup Edward Ozorowski Metropolita Białostocki. Po jej zakończeniu ks. arcybiskup poświęcił nową pracownię RTG.
W czasie konferencji, która miała miejsce w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego, byli i obecni pracownicy sokólskiego szpitala zostali uhonorowani odznaczeniami.
Na spotkaniu zaprezentowano 25 letnią historię siedziby szpitala i kaplicy.

Tekst historii można pobrać z naszej strony pobierzSzpital w Sokółce dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze i wielokrotnie nagradzanym oddziałom jest w stanie zaoferować najlepszą opiekę medyczną.
W poszczególnych działach naszej strony uzyskają państwo wszelke niezbędne informacje o zakresie naszej działalności, oddziałach szpitalnych, personelu itd.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług

Pewna część działów nadal jeszcze nie jest ukończona, jednak w już w chwili obecnej znajdą tu państwo wiekszość informacji o naszej placówce i oddziałach.
Strona jest systematycznie uzupełniana, wszelke sugestie i uwagi proszę kierować na adres email admin@szpitalsokolka.pl

wszystkie prawa zastrzeżone © Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce