Ostatnia aktualizacja strony: 2021.06.18 - 08:40

Witamy na stronie naszego szpitala.
Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony, mając jednocześnie nadzieję, że znajdą tu Państwo wszelkie interesujące Was informacje.

PROGRAMY DOFINANSOWANIA SPZOZ W SOKÓŁCE


Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020

PLATFORMA MARKETPLANET E-ZAMAWIAJĄCY


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wdrożyliśmy Platformę Marketplanet e-Zamawiajacy, która jest podstawowym narzędziem umożliwiającym Państwu składanie ofert w formie elektronicznej.
Wejście na platformę: https://szpitalsokolka.ezamawiajacy.pl


Aktualności
^ ^ ^
aby zobaczyć wszystkie aktualności, kliknij linkkomunikat

zamieścił admin dnia 2020-11-27 11:20:48 CETSamodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce jest Grantobiorcą projektu "W Ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020" Covid 19

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce otrzymał środki finansowe pochodzące z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 na realizację zadań polegających na wypłacie dodatków do wynagrodzeń pracowników oraz zakupu środków ochrony osobistej do dezynfekcji dla personelu pracującego w Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym

Łączna wysokość grantu wynosi 75 250,05 zł., z tego:
a) część A w wysokości 64 146,65 zł. z przeznaczeniem na dodatki do wynagrodzeń dla pracowników,
b) część B w wysokości 11 103,40 zł. z przeznaczeniem na zakup środków ochrony osobistej.

„Dotyczy Umowy o powierzenie grantu nr COVID-19.10.32 z dnia 27.10.2020 r. w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 pn. „Zapewnienie bezpieczeństwa i opieki pacjentom oraz bezpieczeństwa personelowi zakładów opiekuńczo-leczniczych, domów pomocy społecznej, zakładów pielęgnacyjno-opiekuńczych i hospicjów na czas COVID-19” Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego”
Szpital w Sokółce dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze i wielokrotnie nagradzanym oddziałom jest w stanie zaoferować najlepszą opiekę medyczną.
W poszczególnych działach naszej strony uzyskają państwo wszelke niezbędne informacje o zakresie naszej działalności, oddziałach szpitalnych, personelu itd.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług

Pewna część działów nadal jeszcze nie jest ukończona, jednak w już w chwili obecnej znajdą tu państwo wiekszość informacji o naszej placówce i oddziałach.
Strona jest systematycznie uzupełniana, wszelke sugestie i uwagi proszę kierować na adres email admin@szpitalsokolka.pl

wszystkie prawa zastrzeżone © Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce