Ostatnia aktualizacja strony: 2023.11.10 - 12:40

Witamy na stronie naszego szpitala.
Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony, mając jednocześnie nadzieję, że znajdą tu Państwo wszelkie interesujące Was informacje.

CyberbezpieczeństwoOtwierając ten link - poszerzą państwo swoją wiedzę na temat skutecznych metod zabezpieczenia się przed cyberzagrożeniami.

Rejestracja telefoniczna do poradni specjalistycznych - w godzinach 9:30 - 14:30PROGRAMY DOFINANSOWANIA SPZOZ W SOKÓŁCERegionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020
Dofinansowanie ze środków budżetu Państwa


PLATFORMA MARKETPLANET E-ZAMAWIAJĄCY


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wdrożyliśmy Platformę Marketplanet e-Zamawiajacy, która jest podstawowym narzędziem umożliwiającym Państwu składanie ofert w formie elektronicznej.
Wejście na platformę: https://szpitalsokolka.ezamawiajacy.pl


Aktualności
^ ^ ^
aby zobaczyć wszystkie aktualności, kliknij linkTymczasowe wejście na Oddział Ratunkowy

zamieścił admin dnia 2010-06-28 11:45:05 CEST
INFORMACJA


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce informuje, iż od dnia 19.06.2010r na terenie szpitala w części obejmującej Izbę Przyjęć oraz Szpitalny Oddział Ratunkowy rozpoczęły się prace budowlane związane z realizacją projektu Rozwój systemu ratownictwa medycznego poprzez dostosowanie SOR w SP ZOZ w Sokółce do obowiązujących wymogów prawnych w ramach działania 12.1 - Rozwój systemu ratownictwa medycznego, Priorytetu XII - Bezpieczeństwo zdrowotne i poprawa efektywności systemu ochrony zdrowia Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2007 - 2013, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.


W związku z powyższym od dnia 22.06.2010r w celu dotarcia do Izby Przyjęć lub Szpitalnego Oddziału Ratunkowego należy kierować się do głównego wejścia do szpitala, a następnie poruszać się zgodnie z umieszczonym oznakowaniem - schodami lub windą na pierwsze piętro.Mając na uwadze, iż realizacja projektu powoduje utrudnienia w korzystaniu z usług Izby Przyjęć oraz Szpitalnego Oddziału Ratunkowego wszystkich pacjentów serdecznie przepraszamy za ewentualne niedogodności i prosimy o wyrozumiałość.
Szpital w Sokółce dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze i wielokrotnie nagradzanym oddziałom jest w stanie zaoferować najlepszą opiekę medyczną.
W poszczególnych działach naszej strony uzyskają państwo wszelke niezbędne informacje o zakresie naszej działalności, oddziałach szpitalnych, personelu itd.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług

Pewna część działów nadal jeszcze nie jest ukończona, jednak w już w chwili obecnej znajdą tu państwo wiekszość informacji o naszej placówce i oddziałach.
Strona jest systematycznie uzupełniana, wszelke sugestie i uwagi proszę kierować na adres email admin@szpitalsokolka.pl

wszystkie prawa zastrzeżone © Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce