Ostatnia aktualizacja strony: 2023.11.10 - 12:40

Witamy na stronie naszego szpitala.
Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony, mając jednocześnie nadzieję, że znajdą tu Państwo wszelkie interesujące Was informacje.

CyberbezpieczeństwoOtwierając ten link - poszerzą państwo swoją wiedzę na temat skutecznych metod zabezpieczenia się przed cyberzagrożeniami.

Rejestracja telefoniczna do poradni specjalistycznych - w godzinach 9:30 - 14:30PROGRAMY DOFINANSOWANIA SPZOZ W SOKÓŁCERegionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020
Dofinansowanie ze środków budżetu Państwa


PLATFORMA MARKETPLANET E-ZAMAWIAJĄCY


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku wdrożyliśmy Platformę Marketplanet e-Zamawiajacy, która jest podstawowym narzędziem umożliwiającym Państwu składanie ofert w formie elektronicznej.
Wejście na platformę: https://szpitalsokolka.ezamawiajacy.pl


Aktualności
^ ^ ^
aby zobaczyć wszystkie aktualności, kliknij link36 łóżek z Niemiec w sokólskim szpitalu

zamieścił admin dnia 2010-04-02 11:02:01 CEST

Dnia 27.03.2010r do Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Sokółce przywieziono z Niemiec 36 łóżek szpitalnych. Łóżka są używane, pochodzą z niemieckich szpitali. Zostały bezpłatnie przekazane szpitalowi poprzez Stowarzyszenie Pomocy RUBIEŻ, działające w Białymstoku. Łóżka te zostaną rozdysponowane na oddziały, gdzie zastąpią wysłużone ponad 20 letnie łóżka będące w posiadaniu szpitala.
To już druga dostawa łóżek z Niemiec. Na przełomie roku SPZOZ w Sokółce otrzymał drobny sprzęt szpitalny od Stowarzyszenia Pomocy Rubież. Współpracę ze Stowarzyszeniem szpital nawiązał dzięki pomocy Członka Zarządu Województwa Podlaskiego - pana Mieczysława Baszko.


Szpital w Sokółce dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze i wielokrotnie nagradzanym oddziałom jest w stanie zaoferować najlepszą opiekę medyczną.
W poszczególnych działach naszej strony uzyskają państwo wszelke niezbędne informacje o zakresie naszej działalności, oddziałach szpitalnych, personelu itd.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług

Pewna część działów nadal jeszcze nie jest ukończona, jednak w już w chwili obecnej znajdą tu państwo wiekszość informacji o naszej placówce i oddziałach.
Strona jest systematycznie uzupełniana, wszelke sugestie i uwagi proszę kierować na adres email admin@szpitalsokolka.pl

wszystkie prawa zastrzeżone © Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce