Ostatnia aktualizacja strony: 2019.08.28 - 14:23

Witamy na stronie naszego szpitala.
Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony, mając jednocześnie nadzieję, że znajdą tu Państwo wszelkie interesujące Was informacje.

PROGRAMY DOFINANSOWANIA SPZOZ W SOKÓŁCE


Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020


Aktualności
^ ^ ^
aby zobaczyć wszystkie aktualności, kliknij linkOgłoszenie

zamieścił admin dnia 2014-10-16 11:22:15 CEST

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce informuje, że od dnia 16.10.2014r. od godz. 15:00 do końca dnia 18.10.2014r. parking przy głównym wejściu do szpitala oraz droga dojazdowa do parkingu od ulicy Mościckiego będą zamknięte w związku z pracami remontowymi nawierzchni asfaltowej.
Dojazd do SOR będzie możliwy objazdem przez ulice: Mościckiego, Witosa, Szpitalną, przedłużeniem ulicy Zamenhofa lub przez ulice Sikorskiego, Malmeda, Zamenhofa.

W związku z powyższym prosimy o usunięcie zaparkowanych pojazdów najpóźniej do godziny 15:00 16.10.2014r. oraz o nie pozostawianie pojazdów w obszarze prowadzonych robót.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
Szpital w Sokółce dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze i wielokrotnie nagradzanym oddziałom jest w stanie zaoferować najlepszą opiekę medyczną.
W poszczególnych działach naszej strony uzyskają państwo wszelke niezbędne informacje o zakresie naszej działalności, oddziałach szpitalnych, personelu itd.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług

Pewna część działów nadal jeszcze nie jest ukończona, jednak w już w chwili obecnej znajdą tu państwo wiekszość informacji o naszej placówce i oddziałach.
Strona jest systematycznie uzupełniana, wszelke sugestie i uwagi proszę kierować na adres email admin@szpitalsokolka.pl

wszystkie prawa zastrzeżone © Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce