Ostatnia aktualizacja strony: 2019.08.28 - 14:23

Witamy na stronie naszego szpitala.
Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony, mając jednocześnie nadzieję, że znajdą tu Państwo wszelkie interesujące Was informacje.

PROGRAMY DOFINANSOWANIA SPZOZ W SOKÓŁCE


Regionalny Program Operacyjny Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020


Aktualności
^ ^ ^
aby zobaczyć wszystkie aktualności, kliknij linkMonitoring i instalacja PPOŻ

zamieścił admin dnia 2010-11-23 11:02:41 CET

REALIZACJA ZADANIA PREWENCYJNEGO PZU W SPZOZ W SOKóŁCEW Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Sokółce w listopadzie zakończono realizację projektu/zadania prewencyjnego polegającego na montażu systemu sygnalizacji pożarowej w bloku A (I piętro) w oddziale ortopedyczno - urazowym i chirurgicznym oraz montażu instalacji monitoringu wizyjnego w SPZOZ w Sokółce przy wejściach do budynku. Realizacja w/w projektu była możliwa dzięki dofinansowaniu z funduszu prewencyjnego PZU SA. Całkowity koszt realizacji wyniósł 60727,31zł, z czego PZU SA dofinansowało w kwocie 27600,00zł.
Modernizacja systemu sygnalizacji pożaru umożliwi wczesne wykrycie pożaru, wskazuje miejsce jego powstania oraz poprzez urządzenie monitorujące powiadamia Powiatową Państwową Straż Pożarną w Sokółce. Wczesne wykrycie pożaru pozwoli na przeprowadzenie skutecznych działań ratowniczo - gaśniczych.
Montaż instalacji monitoringu wizyjnego posłuży do nadzoru oraz zwiększenia bezpieczeństwa przestrzeni szpitala, zwłaszcza w obrębie której zostały zainstalowane kamery.

Szpital w Sokółce dzięki doskonale wykwalifikowanej kadrze i wielokrotnie nagradzanym oddziałom jest w stanie zaoferować najlepszą opiekę medyczną.
W poszczególnych działach naszej strony uzyskają państwo wszelke niezbędne informacje o zakresie naszej działalności, oddziałach szpitalnych, personelu itd.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług

Pewna część działów nadal jeszcze nie jest ukończona, jednak w już w chwili obecnej znajdą tu państwo wiekszość informacji o naszej placówce i oddziałach.
Strona jest systematycznie uzupełniana, wszelke sugestie i uwagi proszę kierować na adres email admin@szpitalsokolka.pl

wszystkie prawa zastrzeżone © Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Sokółce